با سلام و احترام، انشاا… یازدهمین کنفرانس ملی مدیریت توزیع و پخش (تندیس دیموند(نام قدیم قله دماوند)) مرداد در برج میلاد برگزار می شود. مراسم شامل سه بخش -کنفرانس: گسترده ترین هم اندیشی معتبر و دارای مجوز سالیانه توزیع وپخش کشور (بیش از 11 هزار نفر در نه دوره گذشته کنفرانس شرکت نموده اند) –نمایشگاه و مراسم افتتاحیه (تندیس دیموند تا کنون 375 تندیس اهدا شده است) می باشد.برخی ازویژگیهای مراسم  عبارتست:

با توجه به برنامه ریزی برای یکسان بودن نحوه حضور سازمانها در نمایشگاه، افزایش جذابیتهاو تسهیل حضور سازمانها، در این دوره فضای نمایشگاهی دچار تغییراتی شده است.غرفه سازی وجود نداشته وفضا بر اساس واحد هر کانتراستاندارد و برای روز اول و فقط در بخش VIP  واگذار می شود. حضور در نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای معرفی محصول و تقویت بازار با ثبات می باشد.

حضور در مراسم علاوه بر استفاده از مزایای گوناگون، منجر به حضور در میان مدیران ارشد سایر شرکتهای معتبر می شود که در تقویت همکاریها نیز می تواند مثمر ثمر باشد. با توجه به رویکرد همیشگی دبیرخانه ، در نحوه پرداخت و حضور تسهیلاتی درنظر گرفته شده است که برای اطلاعات کاملتر با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید . برای ثبت نام به سایت دبیرخانه مراجعه نمایید. مجدد یاد آوری می شود که این نامه فقط برای حضور در کنفرانس و نمایشگاه می باشد و ثبت نام در مراسم تندیس دیموند ، فقط و فقط مختص حایزین شرایط می باشد. از توجه جنابعالی سپاسگزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *