خبر مهـــم - مهلت ثبت نام به پایان رسید...

 

 

ضمن تشکر از زحمات تمامی سازمانها و به خصوص  که در این دوره شایسته دریافت تندیس دیموند بوده ودر شرایط اقتصادی کنونی تمام تلاش خویش را معطوف ارتقا توزیع محصولات در کشور عزیزمان نموده اند و امید است که در دوره های آینده نیز این روند ادامه یابد و دبیرخانه نیز به پاس تشکر از تلاش آن سازمان، بخشی از نتایج تحقیقات و بررسی بازار 85 شهر را رایگان ارسال نموده است و در ارائه اطلاعات کاملتر به آن سازمان، با لحاظ تسهیل ویژه اقدام می شود. تبریک دیگر نیز به تمامی سازمانهایی که مراحل ثبت نام آنها نهایی شده است و انشاا... در سه شنبه 31 مرداد ساعت 18 مورد تقدیر قرار خواهند گرفت .

به استحضار می رساند با توجه به برگزاری افتتاحیه در سالن مراسم و پذیرایی گردان راس برج میلاد در این دوره، محدودیت فضا و عدم امکان افزایش ظرفیت ، با کمال تاسف اعلام می شود که ظرفیت سالن تکمیل شده است وامکان ثبت نام وجود ندارد و تمامی علاقه مندان می توانند مراسم را بطور زنده از طریق سایت دبیرخانه پی گیری نمایند.

خط مشی دبیرخانه همواره کمک برای حضور سازمانهای برتر و حمایت از آنها بوده و هست و یک دهه از فعالیت دبیرخانه با توجه به اعتماد شما به صداقتمان سپری شده است.